Trzy Światy

Miejsce gdzie przy życiu pozostaja tylko najsilniejsi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Jeżeli chcecie zmienić wygląd forum: profil--->wyświetlanie; polecam styl "T3hSex"

#1 2016-06-01 17:04:28

Sagerran
Administrator
Dołączył: 2016-06-01
Liczba postów: 6
Windows 8.1Firefox 46.0

Gospodarka

Ustrój gospodarczy Gerran można określić jako kapitalizm utopijny. Równość szans jest priorytetem, a dochód podstawowy pozwala na kompleksowe kształcenie w toku edukacji państwowej i życie godnie, lub wybór edukacji prywatnej, która niesie ze sobą wiele korzyści dając dodatkowe kwalifikacje, jednakże dla najmniej zarabiających warstw jest ta droga pewnym wyzwaniem z powodu małej ilości środków pozostałych do życia.

Najważniejsze segmenty gospodarki, które są kluczowe w kwestii bezpieczeństwa państwa są kontrolowane przez podmioty działające z polecenia państwa. Zoptymalizowane podatki pozwalają na zrównoważoną redystrybucję dóbr z najwyższych warstw społeczeństwa do najniższych.

Rozbudowany system produkcyjny pozwala produkować na skalę galaktyczną w błyskawicznym tempie produkty o bardzo dobrej jakości, co wpływa na zadowolenie społeczeństwa, które dzięki latom ewolucji osiąga równowagę między życiem prywatnym a pracą.

Firmy działające w przestrzeni Gerran mają charakter korporacyjny, gdzie jedna firma kontroluje wszystkie środki poprzez zarząd i właścicieli, lub spółdzielczy, gdzie kilka podmiotów o własnym kapitale kontroluje firmę docelową.

Najbardziej zasobnymi podmiotami w państwie Gerran są tak zwane grupy kapitałowe, posiadające wiele firm pod swoją komendą.

Rozbudowany system gospodarczy wspierający przedsiębiorczość, samokształcenie, rozwój i innowacje sprawia że państwo gerrańskie jest najbardziej rozwinięte pod względem gospodarczym ze wszystkich znanych w lokalnym wszechświecie.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
black-life - landlife - basiazzz - kwiaty - flashbangforum